SERVIS Servis 24/7
T: +420 725 852 035
E: cenok@cenokvytahy.cz

Komplexní výměna výtahu "na klíč".

V bytovém, panelovém domě na adrese Panelová 979/8, Ostrava – Poruba jsme provedli komplexní výměnu výtahu „na klíč“. Zástupci domu řešili problém se starým výtahem, který již nevyhovoval současně platným normám a předpisům. Po konzulataci s našimi zástupci se rozhodli provést komplexní výměnu výtahu, čímž vyřešili všechny problémy spojené s výtahem tzv. „jedním vrzem“. V případě starších výtahů, kde se rizika týkají vetšiny hlavních kompeonentů výtahu je to nejefektivější řešení.

Zástupcům domu jsme zajistili vyřízení stavebního povolení na základě zhotovené projektové dokumentace, samotnou realizaci díla včetně souvisejících stavebních prací a předepsaných zkoušek. Samozřejmostí práce „na klíč“ je i vyřzení kolaudačního souhlasu.

Výtah je nově koncipován jako průchozí, se stanicí na úrovni vstupu do objektu, což zjednoduší pohyb po domě všem uživatelům. Realizací této výměny se zvýšila hodnota domu i samotných bytů .

Výsledkem se další spokojený zákazník, který ocenil formu spolupráce, kvalitu odvedení práce, nadstandartní design výtahové kabiny i to, že měl o vše postaráno.

Ke stažení

Referenční list Panelová 8, Ostrava - Poruba
Referencni-list_Panelova-8_WWW.pdf | 789,11 KB

Galerie